טיפול משפחתי

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו: 054-4555937

פסיכותרפיה ( פסיכו=נפש, תרפיה=ריפוי) למשפחה הינו טיפול נפשי המיועד להביא את המשפחה על כל חלקיה לתפקוד מיטבי כאשר כל אחד מהפרטים המרכיבים את המשפחה ישפיע ויושפע באופן הטוב ביותר מכל הפרטים באותה המשפחה.

הטיפול מיועד למשפחה כולה או רק לחלק ממנה כאשר המטרה הסופית היא להביא את היחידה המשפחתית כולה אל היכולת לעמוד ולהתמודד ולפתור את הבעיות שביחסים בתוכה. הפסיכותרפיה המשפחתית תעזור בזיהוי דפוסי ההתנהגות הגורמים להתנגשויות בתוך המשפחה כמו כן תתן הפסיכותרפיה כלים להתמודדות ולפתרון הקונפליקטים תוך שמיעה , התייחסות וטיפול בכל הקשיים של כל אחד מהפרטים תוך התמקדות בצורך בתפקוד של המשפחה כגוף אחד ביחד עם התחשבות בצרכים של כל פרט ופרט באותו גוף.

הדיבור והשיחה עם גורם מקצועי שאיננו מעורב הוא מיסודות הטיפול הפסיכותרפי שכן הוצאה לאור של הבעיות אל גורם חיצוני ומקצועי מקלה את המצוקה הנפשית והינה שלב בדרך לפיתרון לכן רצוי לפנות ליעוץ ולעזרה מקצועיים אשר יתנו כלים נכונים להתמודדות ויצירת שינוי.

אודותיי

תואר שני (M.A) מאוניברסיטת בר אילן
הסמכה לפסיכותרפיה בתאוריית הגשטלט – אוניברסיטת תל אביב הסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי – אוניברסיטת תל אביב בשיתוף מכון שינוי הסמכה בטיפול בטרואומות, חרדות ודיכאון – אוניברסיטת תל אביב בשיתוף מכון שינוי

Copyright רות אלישר © 2013. All rights reserved.