ייעוץ נישואין

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו: 054-4555937

נישואין זה תהליך אינסופי עם עליות ומורדות. לא פעם מוצאים עצמם בני הזוג עומדים בפני מציאות שאיננה נוחה ולעתים נסיבות החים מובילות אותם למבוי סתום בנישואין.. לא פעם מתחילות הבעיות דווקא כשהילדים עוזבים את בית ויש הרגשת ריקנות, לעתים נדמה שהאהבה "נגמרה.

לפעמים הבעיות מתחילות עוד קודם לכן,כמו בעיות ופער בצרכים שונים הנוגעים לקיום יחסי מין,השקפות עולם שונות הנובעות מפערי תרבות וחינוך ואופי שונה לחלוטין- אך בני הזוג מעוניינים לנסות ולהמשיך לחיות יחד ולתת סיכוי ליחסים בניהם.

לעתים משבר זמני כמו בגידות,מחלות קשות,אובדן עבודה או מוות… עלול להיות הגורם לבחינת היחסים ולעתים החיים עם כל המטלות הם הגורמים למתח: תקשורת, כסף, חינוך הילדים, משפחה מורחבת, חופשות ועוד.זוגות הנמצאים בפרק ב' של חייהם ומעוניינים שלא לחזור על טעויות העבר או זוגות צעירים לפני נישואין החווים משברים או זוג צעיר המעוניין לקבל כלים והעשרה לקראת בניית אינטימיות עמוקה יותר . כל אלו יוכלו להטיב ולשפר את הנישואין שלהם תוך כדי טיפול ויעוץ.

הדיבור והשיחה עם גורם מקצועי שאיננו מעורב הוא מיסודות הטיפול והייעוץ שכן הוצאה לאור של הבעיות אל גורם חיצוני ומקצועי מקלה את המצוקה הנפשית והינה שלב בדרך לפיתרון לכן רצוי לפנות לייעוץ ולעזרה מקצועיים אשר יתנו כלים נכונים להתמודדות ויצירת שינוי.

אודותיי

תואר שני (M.A) מאוניברסיטת בר אילן
הסמכה לפסיכותרפיה בתאוריית הגשטלט – אוניברסיטת תל אביב הסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי – אוניברסיטת תל אביב בשיתוף מכון שינוי הסמכה בטיפול בטרואומות, חרדות ודיכאון – אוניברסיטת תל אביב בשיתוף מכון שינוי

Copyright רות אלישר © 2013. All rights reserved.